Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de operator vânzări prin telefon

Te asteptăm în echipa Publicației Periodice „Monitorul Fiscal FISC.MD” dacă iti place comunicarea si vrei un job interactiv și interesant în domeniul promovării revistei „monitorul fiscal FISC.md”.

Ce o să faci? Lucrul la telefon - apelarea/preluarea apelurilor. De la tine se cere să ai o atitudine de profesionist, să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat. Să ai o experiență în comunicarea cu clienții. Poți fi proaspăt absolvent.

De la noi: angajarea oficială cu salariu negociabil, atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil și modern, echipa prietenoasă, posibilitatea de promovare în cadrul echipei. Graficul de lucru: Full time.

Denumirea funcției:  operator vînzări la telefon.

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare.

Experiență: vechime în domeniul de activitate va constitui un avantaj.

Competențe: cunoașterea PC, a pachetului Microsoft Office.

Capacități:

  • Dicție clară;
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Atitudine pozitivă față de muncă;
  • Dorința de a lucra în vînzări;
  • Responsabilitate;
  • Comunicare scrisă și verbală fluentă în limbile româna și rusă;
  • Orientare spre rezultate;
  • Dorința de a influența nivelul remunerării;
  • Capacitate de organizare;
  • Loialitate și confidențialitate;
  • Personalitate dinamică și analitică;
  • Orientarea către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților prin telefon;
  • Efectuarea apelurilor de ieșire către clienții noștri fideli și potențialii clienți;
  • Oferirea informațiilor despre promoții;
  • Oferirea suportului consultativ pentru abonații la ediția electronică a revistei;
  • Întocmirea listelor de livrare a revistei;
  • Efectuarea livrării propriu-zise a revistelor la oficiul poștal și agențiile de presă și curierat;
  • Evidența reclamațiilor și consultațiilor;
  • Întocmirea notelor-raport aferente procesului de livrare;
  • Promovarea și vînzarea abonamentelor la revista „monitorul fiscal FISC.md”.

Condiții de muncă oferite:

  • Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa secretariat@monitor.tax sau telefonează Redacția la 022-822028. Te așteptăm în echipă.

Tags:

post vacant

15 November /2022

icon
icon
icon