01
10 2015
563

Se răsfrînge oare facilitatea fiscală prevăzută pentru angajaţii agenţilor economici a căror activitate de bază este realizarea de programe asupra managerilor angajaţilor care practică profesiile stipulate în anexa nr. 1 la Legea pentru punere în aplicare a titlurilor I şi II ale Codului fiscal, dat fiind faptul că managerul urmează să întrunească abilităţile şi funcţiile subordonaţilor proprii?

Întru clarificarea întrebării abordate, urmează, mai întîi de toate, să se examineze listele la care se face referinţă în condiţiile specificate la art. 24 alin. (21) din Legea pentru punerea în aplicare a titlurilor I şi II din Codul fiscal ce trebuie să fie întrunite cumulativ.
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1499 lei

Classic

999 lei

Electronic

899 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.