20
05 2013
2462

Alţi subiecţi decît cei specificaţi la art. 118(1) din Codul fiscal au obligaţia de înregistrare a facturilor fiscale în Registrul general electronic al facturilor fiscale?

Subiecţii impunerii cu T.V.A. care nu întrunesc condiţiile enumerate la art. 1181 din Codul fiscal nu sînt obligaţi să înregistreze facturile fiscale în Registrul general electronic al facturilor fiscale.
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1799 lei

Classic

1099 lei

Electronic

1099 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.