02
07 2015
1816

Angajații agenților economici ai căror activitate de bază este realizarea de programe şi corespunde activităților din anexa nr. 1 la Legea pentru punerea în aplicare a titlurilor I și II ale Codul fiscal poate să beneficieze de înlesnirea fiscală, stabilită la art. 24 alin. (21) din Legea sus-numită, dacă entitatea nu-și onorează obligațiunile față de buget?

Ținînd cont de art. 24 alin. (21) lit. a) din Legea nominalizată, întru beneficierea facilităților respective, urmează de a fi întrunite cumulativ toate condițiile
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1799 lei

Classic

1099 lei

Electronic

1099 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.