Știri

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de specialist în vânzări

Te aşteptăm în echipa Publicației Periodice „Monitorul Fiscal FISC.MD” dacă îți place comunicarea și vrei un job interactiv și interesant în domeniul comercializării revistei „Monitorul Fiscal FISC.MD”. Scopul postului este de a dezvolta rețeaua de clienți și de a contribui la creșterea vânzărilor. De la tine se cere să ai o atitudine de profesionist, să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat. Poți fi proaspăt absolvent. De la noi: angajarea oficială cu salariu fix+ % din vânzări, atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil și modern, echipă prietenoasă, posibilitatea de promovare în cadrul echipei. Denumirea funcției: specialist în vânzări Cerințe față de funcție: Studii: superioare economice (marketing, business, drept, economie). Experiență: vechimea în domeniul de activitate va constitui un avantaj. Competențe: cunoașterea PC. Capacități:
  • Dicție clară;
  • Atitudine pozitivă față de muncă;
  • Dorința de a lucra în vânzări;
  • Responsabilitate;
  • Comunicare scrisă și verbală fluentă în limbile româna și rusă;
  • Orientare spre rezultate;
  • Dorința de a influența nivelul remunerării;
  • Capacitate de organizare;
  • Loialitate și confidențialitate;
  • Personalitate dinamică și analitică.
Responsabilități:
  • elaborarea listei de livrare a revistelor, prin completarea calitativă a datelor personale și a adreselor abonaților;
  • asigurarea realizării planului zilnic de vânzări;
  • întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor;
  • administrarea eficientă a relației cu clienții și furnizorii;
  • planificarea tirajului revistei în optimul stabilit;
  • ținerea evidenței stocului de reviste;
  • asigurarea livrării revistelor către abonați și agenții de presă de curierat și semnării actelor aferente acestui proces
Condiții de muncă oferite:
  • Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa secretariat@monitor.tax sau telefonează la redacție la 022-822028. Te așteptăm în echipă.

Instituții:

Publicaţia periodică "Monitorul Fiscal FISC.MD"

1359 vizualizări

Data publicării:

22 August /2018 09:10

Domeniu:

Noutăți

Etichete:

post vacant | PP Monitorul fiscal | vanzare | specialisti

0 comentarii

icon
icon
icon