08
08 2016
753

Privind marcarea cu timbru de acciz tutunului pentru pipă cu apă

Urmează a fi marcat cu timbru de acciz tutunul pentru pipă cu apă?

În conformitate cu art. 123 alin. (51) din CF, articolele din tutun comercializate, transportate sau depozitate pe teritoriul Republicii Moldova ori importate pentru comercializare pe teritoriul ei
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1499 lei

Classic

999 lei

Electronic

899 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.