29
01 2018
748

Calcularea TVA la contractele de investiţii

In cazul contractului de investiții ce ține de plățile anticipate (banii achitați în tranşe pot fi considerați drept avans?), se supune achitării TVA conform art. 108 alin.5 a Codul Fiscal?
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

ELECTRONIC

1299 lei

CLASSIC

1299 lei

PREMIUM

1999 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.