26
01 2018
2394

Veniturile din care nu se calculează prima AOAM

Pentru care tipuri de venituri nu se calculează primele de asigurare obligatorie de asistență medicală?
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

ELECTRONIC

1299 lei

CLASSIC

1299 lei

PREMIUM

1999 lei

 

1 comentarii

avatar
Anexa 3 a Legii nr.1593-XV din 26.12.2002 este abrogata — [Anexa nr.3 abrogată prin LP123 din 07.07.17, MO252/19.07.17 art.410; în vigoare 01.01.18]
Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.