18
12 2017
367

Cu privire la aplicarea regimului juridic stabilit la art. 10 pct. 5) din Legea cu privire la antreprenoriat şi întreprinderi pentru prestatorii serviciilor de plată nebancari

Prestatorii serviciilor de plată nebancari sunt supuşi regimului juridic stabilit la art. 10 pct. 5 din Legea cu privire la antreprenoriat şi întreprinderi?

Potrivit art. 9 şi 14 din Legea cu privire la serviciile de plată şi moneda electronică nr. 114 din 18 mai 2012
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1499 lei

Classic

999 lei

Electronic

899 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.