13
08 2018
236

Data prestării serviciilor de construcție-montaj la export

Care dată se consideră ca data prestării serviciilor de construcție-montaj la export?

Termenele obligației fiscale ale subiecților impozabili cu TVA sunt prevăzute prin art. 108 din CF, care stipulează că data obligației fiscale reprezintă data livrării.
Acest articol este destinat doar pentru utilizatorii abonați

Pentru a vă abona, selectaţi abonamentul:

Premium

1499 lei

Classic

999 lei

Electronic

899 lei

 

0 comentarii

Doar utilizatorii înregistraţi şi autorizați au dreptul de a posta comentarii.